Az Országos Gerincgyógyászati Központ olyan közfinanszírozott intézmény, amely a gerincbetegségek diagnosztikájának és kezelésének szinte teljes spektrumát átfogja.

English

Fekvőbeteg adminisztrátor/egészségügyi operátor

Feladatok:

  • teljes körű fekvőbeteg adminisztráció
  • fekvőbeteg felvétel
  • zárójelentés szerkesztés, nyomtatás
  • időpontegyeztetés, vizsgálat kérések
  • kórlap archiválás
  • szakorvosi javaslatok kiállítása
  • utalványok érvényesítése, kitöltése

Elvárások:

  • gépírás ismeret
  • felhasználó szintű számítógép ismeret (egészségügyi szoftverek)
  • orvosi latin ismerete
  • kórházi fekvőbeteg adminisztrációban szerzett tapasztalt

Előny:

  • egészségügyi ismeret
  • egészségügyi operátor végzettség

Amit nyújtunk:

  • alkalmazotti jogviszony,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • utazástámogatás,
  • tiszta, modern, kulturált környezet egy dinamikusan fejlődő cégnél,
  • fejlődési és tanulási lehetőség.
Amennyiben szeretne egy magas színvonalon működő, az országban egyedülálló intézményben dolgozni, küldje el részletes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével az anita.antal@bhc.hu címre!