2022-12-08 16:15 || 1.0.0
  • Intézetünk
  • Munkatársaink
  • Tevékenységeink
  • Orvosoknak
  • Gyakori kérdések
  • Cikkek
  • Elérhetőségek
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 887-7901 | E-mail: info@ogk.hu
    Magas kontrasztú nézet

    Műtős szakasszisztens

    Az Országos Gerincgyógyászati Központ hazánk egyetlen olyan közfinanszírozott intézménye, amely a gerincbetegségek diagnosztikájának és kezelésének teljes spektrumát átfogja. Hiszünk abban, hogy intézményünk legfontosabb erőforrásai a kiváló orvosok és egészségügyi szakdolgozók, akik elhivatott közösséget alkotva tudásuk legjavát adják a gerincproblémákkal küzdő páciensek gyógyítása érdekében.

    Szeretne osztozni a gyógyultan távozó páciensek örömében? Magánegészségügyi munkakörülmények között, magas szakmai színvonalon dolgozna? Szívesen lenne egy összetartó közösség tagja, melyben megélheti az egészségügyi hivatás szépségét?
    Csatlakozzon az Országos Gerincgyógyászati Központ elhivatott és összetartó csapatához!

    Tekintse meg a műtős szakasszisztens pozíció leírását és küldje el jelentkezését!

    Műtős szakasszisztens műtéti eszközöket válogat

    Feladatok:

    • általános és speciális szakmai feladatok ellátása gerincsebészeti műtőben
    • a műtő berendezéseinek felügyelete
    • adminisztrációs tevékenység

    Elvárások:

    • műtős szakasszisztensi végzettség
    • kiváló problémamegoldó képesség
    • csapatjáték és önálló munkavégzés
    • kulturált magatartás

    Amit kínálunk:

    • alkalmazotti jogviszony
    • kiemelt, versenyképes bérezés
    • egészségbiztosítás, cafateria
    • kiváló munkakörülmények, jól felszerelt munkahely, innovatív szemlélet
    • hosszú távú, biztos munkahely
    • betanulás biztosítása
    • szakmai fejlődés és továbbtanulási lehetőség
    • könnyű megközelíthetőség (Déli pályaudvar 3 perc séta)

    Munkarend: hétfőtől péntekig, hétvégi készenléti ügyelettel.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megjelölésével kérjük, küldje el az Országos Gerincgyógyászati Központ humánerőforrás igazgatóságára!

    Tekintse meg filmjeinket, melyekben ízelítőt adunk abból, hogy milyen munkahely az Országos Gerincgyógyászati Központ és miért érdemes elkötelezett csapatunkhoz csatlakozni!