2022-12-08 16:15 || 1.0.0
  • Intézetünk
  • Munkatársaink
  • Tevékenységeink
  • Orvosoknak
  • Gyakori kérdések
  • Cikkek
  • Elérhetőségek
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 887-7901 | E-mail: info@ogk.hu
    Magas kontrasztú nézet

    Fekvőbeteg adminisztrátor / egészségügyi operátor

    Az Országos Gerincgyógyászati Központ hazánk egyetlen olyan közfinanszírozott intézménye, amely a gerincbetegségek diagnosztikájának és kezelésének teljes spektrumát átfogja. Hiszünk abban, hogy intézményünk legfontosabb erőforrásai a kiváló orvosok és egészségügyi szakdolgozók, akik elhivatott közösséget alkotva tudásuk legjavát adják a gerincproblémákkal küzdő páciensek gyógyítása érdekében.

    Szeretne osztozni a gyógyultan távozó páciensek örömében? Magánegészségügyi munkakörülmények között, magas szakmai színvonalon dolgozna? Szívesen lenne egy összetartó közösség tagja, melyben megélheti az egészségügyi hivatás szépségét?
    Csatlakozzon az Országos Gerincgyógyászati Központ elhivatott és összetartó csapatához!

    Tekintse meg az fekvőbeteg adminisztrátor / egészségügyi operátor  pozíció leírását és küldje el jelentkezését!

    Feladatok

    • teljes körű fekvőbeteg adminisztráció
    • fekvőbeteg felvétel
    • zárójelentés szerkesztés, nyomtatás
    • időpontegyeztetés, vizsgálat kérések
    • kórlap archiválás
    • szakorvosi javaslatok kiállítása
    • utalványok érvényesítése, kitöltése

    Elvárások

    • egészségügyi ismeret
    • gépírás ismeret
    • felhasználó szintű számítógép ismeret (egészségügyi szoftverek)
    • orvosi latin ismerete
    • kórházi fekvőbeteg adminisztrációban szerzett tapasztalat

    Előny

    • egészségügyi operátor végzettség

    Amit kínálunk

    • alkalmazotti jogviszony
      versenyképes bérezés, egészségbiztosítás, cafeteria
      kiváló munkakörülmények, jól felszerelt munkahely, innovatív szemlélet
      hosszú távú, biztos munkahely
      betanulás biztosítása
      befogadó csapatszellem
      szakmai fejlődés és továbbtanulási lehetőség

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megjelölésével kérjük, küldje el az Országos Gerincgyógyászati Központ humánerőforrás igazgatóságára!

    Tekintse meg filmjeinket, melyekben ízelítőt adunk abból, hogy milyen munkahely az Országos Gerincgyógyászati Központ és miért érdemes elkötelezett csapatunkhoz csatlakozni!