Kedves páciensünk intézményünkben szerzett tapasztalatait osztjuk meg, akinek ezúton is jó egészséget kívánunk!
Tisztelt Gerincgyógyászati Központ!
S. T.-né, dunaharaszti lakos vagyok, 2026. január 29-én volt a gerincműtétem. Néhány mondatban szeretném megírni a tapasztalataimat.
Szeretném elmondani, hogy milyen csodálatos emberek dolgoznak a kórházban. Kezdeném Koch Kristóf dr. úrral, ő az orvosom. Hála neki, a műtét nagyon jól sikerült, és fájdalom nélkül lehetek.
Szeretnék még köszönetet mondani Wallnerné Kálazi Erzsikének a sok segítségéért. Kedves, segítőkész, még a szabadidejében is szánt rám időt, segített és igyekezett megoldani a problémáimat.
Köszönetet szeretnék mondani a kórházban dolgozóknak, a felvételiseknek, a röntgen és MR-dolgozóknak. Kedves, barátságos embereket ismerhettem meg.
Hálás köszönetem a nővéreknek is, akikkel bentfekvésem ideje alatt találkoztam. Segítőkészek, kedvesek voltak – erre nincsenek szavak.
Bevallom, furcsa volt, mert ilyen tapasztalatom kórházban még nem volt. A tisztaságról annyit: patyolat volt mindenhol.
Elképesztően szép napokat töltöttem itt, annak ellenére, hogy kórházban nem szeretünk lenni.
Szóval hálával és köszönettel tartozom a kedves doktoromnak, Erzsikének és mindenkinek, akivel volt alkalmam találkozni.
Tiszta szívemből gratulálok az intézmény vezetőjének, hogy ilyen csodálatos emberek dolgoznak a keze alatt!
További sok sikert kívánok a munkájukhoz! Minden dolgozóra szeretettel fogok emlékezni.
Tisztelettel:
S. T.-né
Kelt: 2026. 04. 03.