Az Országos Gerincgyógyászati Központ olyan közfinanszírozott intézmény, amely a gerincbetegségek diagnosztikájának és kezelésének szinte teljes spektrumát átfogja.

English

Röntgen asszisztens, CT / MRI operátor

Feladatok:

  • betegfelvétellel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • páciensek pontos tájékoztatása,
  • vizsgálatok lebonyolítása,
  • vizsgálóberendezések kezelése.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • ügyfélorientált hozzáállás,
  • precíz, megbízható munkavégzés,
  • gyors problémamegoldó készség, rugalmasság.
  • CT/ MRI diagnosztikai gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér, béren kívüli juttatás,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • fejlődési lehetőség,
  • teljes munkaidős foglalkoztatás.

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, pozíció megjelölésével az anita.antal@bhc.hu e-mail címre várjuk.

Látogatási tilalom

Tisztelt látogatók!

A közegészségügyi-járványügyi helyzetre való tekintettel 2020. szeptember 3-tól az Országos Gerincgyógyászati Központ fekvőbeteg osztályain
LÁTOGATÁSI TILALOM LÉPETT ÉLETBE!

A látogatási tilalom visszavonásig érvényes.

Megértésüket köszönjük!