• Intézetünk
  • Munkatársaink
  • Tevékenységeink
  • Orvosoknak
  • Gyakori kérdések
  • Elérhetőségek
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@ogk.hu

    Ápoló

    Szeretne osztozni a gyógyultan távozó páciensek örömében? Kiváló munkakörülmények között, magas szakmai színvonalon dolgozna?
    Csatlakozzon az Országos Gerincgyógyászati Központ csapatához!

    Tekintse meg az Ápoló pozíció leírását és küldje el jelentkezését!

    Ápoló vérnyomást mér

    Feladatok:

    • hagyományos ápolói feladatok a gerincsebészeti osztályon
    • prae- és postoperatív szakápolói feladatok ellátása
    • konzervatív terápiában részesülő páciensek gondozása

    Elvárások:

    • ápolói végzettség /legalább okj 54/
    • kiváló kommunikációs készség
    • proaktivitás
    • betegcentrikus ápolói szemlélet
    • kulturált megjelenés

    Előny:

    • ortopédiai, traumatológiai osztályon szerzett tapasztalat
    • diplomás ápolói végzettség
    • angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    • alkalmazotti jogviszony,
    • kiváló munkakörülmények
    • versenyképes bérezés
    • hosszú távú biztos munkahely

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az anita.antal@bhc.hu címre várjuk.

    Felhívjuk a Tisztelt Pályázók figyelmét arra, hogy az egészségügyi intézmények kizárólag oltással rendelkező kollégákat foglalkoztathatnak! Megértésüket köszönjük!