• Intézetünk
  • Munkatársaink
  • Tevékenységeink
  • Orvosoknak
  • Gyakori kérdések
  • Elérhetőségek
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@ogk.hu
    language enmagyar

    Ápoló

    Szeretne osztozni a gyógyultan távozó páciensek örömében? Kiváló munkakörülmények között, magas szakmai színvonalon dolgozna?
    Csatlakozzon az Országos Gerincgyógyászati Központ csapatához!

    Tekintse meg az Ápoló pozíció leírását és küldje el jelentkezését!

    049-OGK-2017_04_26__13-55-45_

    Feladatok:

    • hagyományos ápolói feladatok a gerincsebészeti osztályon
    • prae- és postoperatív szakápolói feladatok ellátása
    • konzervatív terápiában részesülő páciensek gondozása

    Elvárások:

    • ápolói végzettség /legalább okj 54/
    • kiváló kommunikációs készség
    • proaktivitás
    • betegcentrikus ápolói szemlélet
    • kulturált megjelenés

    Előny:

    • ortopédiai, traumatológiai osztályon szerzett tapasztalat
    • diplomás ápolói végzettség
    • angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    • alkalmazotti jogviszony,
    • kiváló munkakörülmények
    • versenyképes bérezés
    • hosszú távú biztos munkahely

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az anita.antal@bhc.hu címre várjuk.