Az Országos Gerincgyógyászati Központ hazánk egyetlen olyan közfinanszírozott kórháza, amely a gerincbetegségek diagnosztikájának és kezelésének teljes spektrumát átfogja.

English

Junior könyvelő

A Budai Egészségközpont Kft. junior könyvelő  munkatársat keres.

Feladatok

  • Beérkező számlák könyvelése, feldolgozása
  • Kimenő számlák és kapcsolódó banki tételek könyvelése
  • Utalások előkészítése
  • Tárgyi eszközök, bankkártya elszámolások könyvelésében részvétel
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Közreműködés negyedéves és éves könyvvizsgálatban, adóellenőrzésekben
  • Kimutatások készítésében való részvétel
  • Együttműködés társosztályokkal, társszervezetekkel

Elvárások

  • legalább mérlegképes könyvelői képesítés
  • könyvelésben szerzett 1-3 éves munkatapasztalat
  • pontos, precíz, önálló és hatékony munkavégzés
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • dinamikus, proaktív hozzáállás

Előny

  • releváns főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • teljes munkaidős foglalkoztatás

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, pozíció megjelölésével a anita.antal@bhc.hu e-mail címre várjuk 2018. október 19-ig.