• Intézetünk
  • Munkatársaink
  • Tevékenységeink
  • Orvosoknak
  • Gyakori kérdések
  • Cikkek
  • Elérhetőségek
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 887-7900 | E-mail: info@ogk.hu
    Magas kontrasztú nézet

    Egészségügyi finanszírozási szakértő

    Az Országos Gerincgyógyászati Központ hazánk egyetlen olyan közfinanszírozott intézménye, amely a gerincbetegségek diagnosztikájának és kezelésének teljes spektrumát átfogja. Hiszünk abban, hogy intézményünk legfontosabb erőforrásai a kiváló orvosok és egészségügyi szakdolgozók, akik elhivatott közösséget alkotva tudásuk legjavát adják a gerincproblémákkal küzdő páciensek gyógyítása érdekében.

    Szeretne osztozni a gyógyultan távozó páciensek örömében? Magánegészségügyi munkakörülmények között, magas szakmai színvonalon dolgozna? Szívesen lenne egy összetartó közösség tagja, melyben megélheti az egészségügyi hivatás szépségét?
    Csatlakozzon az Országos Gerincgyógyászati Központ elhivatott és összetartó csapatához!

    Tekintse meg a egészségügyi finanszírozási szakértőként pozíció leírását és küldje el jelentkezését!

    Feladatok:

    • jelentések készítésében való aktív részvétel,
    • járó- és fekvő betegellátás teljesítményének előkészítése, elemzése, folyamatos ellenőrzése, és elszámolásának biztosítása, hibalisták javítása,
    • finanszírozási jogszabályok gyakorlati alkalmazása, nyomon követése, érvényesítése,
    • kapcsolattartás, egyeztetés a vállalat különböző területeivel és külsős intézményekkel,
    • finanszírozási riportok készítése,
    • várólisták kezelése, karbantartása;
    • gazdasági osztályhoz kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása,
    • controlling elemzések készítése.

    Elvárások:

    • felsőfokú főiskolai/egyetemi végzettség, gazdasági szakirány,
    • magas szintű számítógépes ismeretek,
    • önállóság, precíz munkavégzés,
    • jó kommunikációs és jó problémamegoldó képesség,
    • csapatmunkában aktív részvétel,
    • informatikai szakterületre való fogékonyság.

    Előny:

    • egészségügyi finanszírozás terén szerzett gyakorlat,
    • egészségügyi ügyvitelszervező képesítés,
    • MedWorks rendszer aktív használata.

    Amit kínálunk:

    • versenyképes juttatási csomag,
    • cafeteria, privát egészségbiztosítás,
    • hosszú távú, biztos munkahely,
    • fejlődési lehetőség,
    • teljes munkaidős foglalkoztatás.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megnevezésével kérjük, küldje el a Országos Gerincgyógyászati Központ humánerőforrás igazgatóságára!

    Felhívjuk a Tisztelt Pályázók figyelmét arra, hogy az egészségügyi intézmények kizárólag oltással rendelkező kollégákat foglalkoztathatnak! Megértésüket köszönjük!

    Tekintse meg filmjeinket, melyekben ízelítőt adunk abból, hogy milyen munkahely az Országos Gerincgyógyászati Központ és miért érdemes elkötelezett csapatunkhoz csatlakozni!