Az Országos Gerincgyógyászati Központ hazánk egyetlen olyan közfinanszírozott kórháza, amely a gerincbetegségek diagnosztikájának és kezelésének teljes spektrumát átfogja.

English

Pszichológus

Feladatok

  • járó- és fekvőbeteg osztályon történő betegellátás,
  • szakdolgozói közösség prevenciós programjaiban való aktív közreműködés,
  • kutatási, oktatási, ismeretterjesztési tevékenység,
  • járó- és fekvőbeteg osztályon történő betegellátás.

Elvárások

  • okleveles pszichológus diploma /MA/,
  • páciensközpontú szolgáltatási szemlélet,
  • nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • megoldásorientált gondolkodásmód.

Előny

  • kiváló prezentációs készség,
  • szakmai angol nyelvtudás,
  • kutatásmódszertani és statisztikai jártasság,
  • megkezdett önismereti és módszerspecifikus képzés.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • béren kívüli juttatások,
  • fejlődési lehetőség,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • fiatalos, kedves kollégák.

A fényképpel, és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a daniel.stoll@bhc.hu címre várjuk 2018. január 31-ig.

Országos Gerincgyógyászati Központ Pszichológiai Ambulanciája