Az Országos Gerincgyógyászati Központ hazánk egyetlen olyan közfinanszírozott kórháza, amely a gerincbetegségek diagnosztikájának és kezelésének teljes spektrumát átfogja.

English

Junior könyvelő

Fő feladatok

  • tárgyi eszközök kezelése, eszközök vonalkódokkal történő ellátása, nyilvántartások vezetése, aktiválás és értékcsökkenés könyvelése, leltározásban való közreműködés,
  • utalások előkészítése,
  • bank könyvelése,
  • vevők könyvelése, vevői számlák kiállítása,
  • iratanyagok lefűzése,
  • havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel,
  • közreműködés negyedéves és éves könyvvizsgálatban, adóellenőrzésekben,
  • kimutatások készítésében való részvétel,
  • aktív együttműködés társosztályokkal.

Elvárások

  • legalább mérlegképes könyvelői képesítés vagy a mérlegképes könyvelői képesítés megszerzése folyamatban van,
  • jó kommunikációs képesség,
  • pontos, precíz, önálló és hatékony munkavégzés,
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • dinamikus, proaktív hozzáállás.

Előny

  • releváns főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • könyvelésben szerzett 1-3 éves munkatapasztalat angol nyelv társalgási szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • fejlődési lehetőség,
  • teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás.

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, pozíció megjelölésével a hr@bhc.hu e-mail címre várjuk 2018. július 18-ig.