Az Országos Gerincgyógyászati Központ hazánk egyetlen olyan közfinanszírozott kórháza, amely a gerincbetegségek diagnosztikájának és kezelésének teljes spektrumát átfogja.

English

Ápoló

Hivatása a gyógyítás? Szeretne kiváló munkakörülmények között, magas színvonalon dolgozni?
Jelentkezzen hozzánk ápoló pozícióba!

Feladatok:
• hagyományos ápolói feladatok gerincsebészeti osztályon
• prae- és postoperatív szakápolói feladatok ellátása
• konzervatív terápiában részesülő páciensek gondozása

Elvárások:
• ápolói végzettség /legalább okj 54/
• kiváló kommunikációs készség
• proaktivitás
• beteg centrikus ápolói szemlélet
• kulturált megjelenés

Előny:
• ortopédiai, traumatológiai osztályon szerzett tapasztalat
• diplomás ápolói végzettség
• angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• kiváló munkakörülmények
• versenyképes bérezés, magas kafetéria
• hosszú távú biztos munkahely

A fényképpel, és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a hr@bhc.hu címre küldjék vagy a Jelentkezem gombra kattintva töltsék fel adatbázisunkba.